Szanowni Państwo,

rozumiejąc ten trudny czas i wyzwania, z którymi przyszło się nam wszystkim mierzyć, a jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i odpowiadając na szereg pytań, związanych z pandemią koronawirusa, przygotowaliśmy dla Państwa dedykowaną przestrzeń informacyjną poświęconą aspektom leczenia i opieki nad pacjentami w dobie COVID-19:

PFIZERPRO – MIEJSCE, GDZIE ŁĄCZY NAS WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

W ramach platformy chcemy dzielić się z Państwem rzetelną wiedzą nt. profilaktyki, leczenia oraz opieki nad pacjentami w warunkach pandemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, dostarczając Państwu praktycznych informacji, które będą pomocne w Państwa codziennej pracy. Przestrzeń ta będzie również źródłem informacji zarówno nt. globalnego, jak i lokalnego zaangażowania Pfizer w walkę z koronawirsuem na wielu płaszczyznach, w tym. m.in.: poszukiwania szczepionki na koronawirusa, wsparcia środowiska medycznego w trakcie pandemii, czy naszej współpracy ze środowiskiem naukowym, odgrywającym dziś ogromną rolę w poszukiwaniu rozwiązań na COVID-19.

Główne idee przyświecające temu projektowi to wiedza i współpraca – wierzmy, że dziś to one stanowią potęgę w walce z koronawirsuem, dlatego też tę platformę tworzymy dla Państwa i z Państwem – a przygotowane materiały powstają dzięki Państwa zaangażowaniu we współpracę z nami.

Wierzymy, że stworzona przestrzeń będzie dla Państwa interesującym i rzetelnym źródłem informacji.

Z pozdrowieniami
Zespół Pfizer Polska

PfizerPro - miejsce, gdzie łaczy nas wiedza i doświadczenie

Pfizer Oncology

Pacjent onkologiczny a pandemia COVID-19 – wytyczne PTOK

W jaki sposób postępować z pacjentami onkologicznymi wg najnowszych wytycznych PTOK? Problem przybliżą specjaliści w dziedzinie onkologii klinicznej: dr hab. n. med. Barbara Radecka, dr hab. n. med. Michał Jarząb, dr hab. n. med. Piotr Tomczak, dr n. med. Adam Płużański.

Postępowanie z pacjentami chorymi na nowotwory piersi

Pfizer Oncology

Pacjent z rakiem piersi w czasie COVID-19

W jaki sposób postępować z pacjentem chorym na raka piersi w czasach COVID-19? Na to i wiele innych pytań odpowiada dr hab. n. med. Michał Jarząb.

Postępowanie z pacjentami chorymi na nowotwory piersi

Pfizer Hospital

Oddziały intensywnej terapii w czasie COVID-19

W materiale zostały omówione dodatkowe wyzwania, przed którymi stanęły oddziały intensywnej terapii w związku z zagrożeniem COVID-19.

COVID-19 - Wyzwanie w OAIIT

Pfizer Oncology

Jak leczyć pacjentów z rakiem nerki w czasach COVID-19?

W jaki sposób postępować z pacjentem chorym na raka nerki w czasach COVID-19? Na to i wiele innych pytań odpowiada dr n. med. Piotr Tomczak.

Postępowanie z pacjentami chorymi na nowotwory nerki

PP-PFE-POL-0089/06/2020