Szanowni Państwo,

rozumiejąc ten trudny czas i wyzwania, z którymi przyszło się nam wszystkim mierzyć, a jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i odpowiadając na szereg pytań, związanych z pandemią koronawirusa, przygotowaliśmy dla Państwa dedykowaną przestrzeń informacyjną poświęconą aspektom leczenia i opieki nad pacjentami w dobie COVID-19:

PFIZERPRO – MIEJSCE, GDZIE ŁĄCZY NAS WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

W ramach platformy chcemy dzielić się z Państwem rzetelną wiedzą nt. profilaktyki, leczenia oraz opieki nad pacjentami w warunkach pandemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, dostarczając Państwu praktycznych informacji, które będą pomocne w Państwa codziennej pracy. Przestrzeń ta będzie również źródłem informacji zarówno nt. globalnego, jak i lokalnego zaangażowania Pfizer w walkę z koronawirsuem na wielu płaszczyznach, w tym. m.in.: poszukiwania szczepionki na koronawirusa, wsparcia środowiska medycznego w trakcie pandemii, czy naszej współpracy ze środowiskiem naukowym, odgrywającym dziś ogromną rolę w poszukiwaniu rozwiązań na COVID-19.

Główne idee przyświecające temu projektowi to wiedza i współpraca – wierzmy, że dziś to one stanowią potęgę w walce z koronawirsuem, dlatego też tę platformę tworzymy dla Państwa i z Państwem – a przygotowane materiały powstają dzięki Państwa zaangażowaniu we współpracę z nami.

Wierzymy, że stworzona przestrzeń będzie dla Państwa interesującym i rzetelnym źródłem informacji.

Z pozdrowieniami
Zespół Pfizer Polska

PfizerPro - miejsce, gdzie łaczy nas wiedza i doświadczenie

Pfizer Inflammation & Immunology

Rekomendacje postępowania w nieswoistych zapaleniach jelit w dobie COVID-19

Zapraszamy do zapoznania się z webinarem z udziałem dr hab. n. med. Edyty Zagórowicz „Rekomendacje postępowania w nieswoistych zapaleniach jelit w dobie COVID-19.”

Ogólne postępowanie z pacjentami kardiologicznymi w dobie epidemii COVID-19

Pfizer Internal Medicine

Ogólne postępowanie z pacjentami kardiologicznymi w dobie epidemii COVID-19

Zapraszamy do zapoznania się z webinarem z udziałem prof. dr hab. n. med. Dariusza A. Kosiora i prof. dr hab. n. med. Artura Mamcarza, pod tytułem „Ogólne postępowanie z pacjentami kardiologicznymi w dobie epidemii COVID-19.”

Ogólne postępowanie z pacjentami kardiologicznymi w dobie epidemii COVID-19

Vaccines

Realizacja szczepień u dzieci w dobie pandemii COVID-19

Webinar prezentuje światowe i polskie zalecenia dotyczące wykonywania szczepień u dzieci w dobie pandemii COVID-19. Prezentuje praktyczne wskazówki realizacji programu szczepień ochronnych u dzieci w czasie pandemii, takie jak: kto i dlaczego powinien być szczepiony, jak bezpiecznie przeprowadzić szczepienie, dlaczego nie powinniśmy obawiać się szczepień.

Realizacja szczepień u dzieci w dobie pandemii COVID-19

Pfizer Corporate Affairs

Rola Pfizer w walce z epidemią COVID-19

Od wielu miesięcy oczy całego świata zwrócone są w stronę firm farmaceutycznych i ich zaangażowania w działania na rzecz walki z globalną pandemią wirusa SARS-CoV-2. W Pfizer zdajemy sobie sprawę, że ostatnie tygodnie były niezwykle trudne, szczególnie dla przedstawicieli zawodów medycznych. Dlatego nasza firma, angażując się w poszukiwanie i opracowanie innowacyjnych terapii, od początku trwania pandemii mobilizuje wszystkie swoje zasoby i środki, aby znaleźć bezpieczną i skuteczną szczepionkę, która zatrzyma pandemię koronawirusa. W związku z naszymi działaniami w tym zakresie, a także licznymi spływającymi do nas pytaniami, zapraszamy na sesję edukacyjną on-line, pt. Rola Pfizer w walce z epidemią COVID-19 poświęconą najnowszym informacjom na temat wirusa SARS-CoV-2 oraz naszej drogi do wynalezienia szczepionki przeciw #COVID19.

PP-PFE-POL-0089/06/2020